Do wygrania jest 3-miesięczny, indywidualnie ułożony program redukcji wagi opracowany  przez Centrum Kontroli Wagi MORELA-FIT. Wartość nagrody to 750 zł.

Zwycięzca zostanie objęty autorskim programem, mającym na celu zgubienie nadprogramowych kilogramów i naukę skutecznego realizowania postanowień.

Wygrana obejmuje:

  • Szczegółowy wywiad, analizę stanu zdrowia, analizę nawyków oraz dotychczasowego trybu życia i odżywiania
  • Indywidualnie ułożoną, autorską dietę
  • 3-miesięczną opiekę certyfikowanego psychodietetyka i coach’a
  • 6 wizyt kontrolnych

Ponadto w trakcie trwania całej metamorfozy zwycięzca ma zapewniony stały kontakt telefoniczny z dietetykiem oraz za pomocą mediów społecznościowych i poczty elektronicznej.

W przypadku chęci kontynuacji pracy po zakończeniu metamorfozy zwycięzca otrzymuje stały rabat na usługi Morela-Fit w wysokości tylu procent ile kilogramów schudnie podczas
3-miesięcznej METAMORFOZY Z MORELA FIT I RADIEM JURA.

A dla wszystkich uczestników konkursu, którym nie uda się zdobyć nagrody głównej mamy nagrody pocieszenia w postaci darmowego pomiaru i analizy składu ciała oraz dużego rabatu na odchudzanie w ramach akcji „Realizujemy noworoczne postanowienia”. Szczegóły zostaną rozesłane uczestnikom pocztą elektroniczną.

Początek METAMORFOZY – 17 stycznia 2017 roku, a regulamin konkursu możecie znaleźć na stronie Radia Jura http://www.radiojura.pl/nowy-konkurs-metamorfozy-z-radiem-jura-i-centrum-kontroli-wagi-morela-fit.html

Co trzeba zrobić, żeby wygrać:

  • polubić profil Morela Fit na Facebooku (https://www.facebook.com/Morelafit)
  • wysłać zgłoszenie na adres konkurs@radiojura.pl (nie zapomnijcie o podaniu swojego numeru telefonu)
  • w mailu proszę przekonać nas, dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na wygraną i przede wszystkim dlaczego chcesz schudnąć i zmienić swój styl życia, co będzie dla Ciebie motywacją itp.
  • w mailu podajcie również informację dotyczącą waszej aktualnej wagi oraz jak wiele kilogramów chcielibyście zgubić
  • spośród zgłoszeń wybierzemy 1 osobę, którą przez 3 miesiące zaopiekuje się Centrum Kontroli Wagi Morela Fit. Efekty gwarantowane!

Konkurs zorganizowany jest w ramach nowej akcji Centrum MORELA-FIT pn. „Realizujemy noworoczne postanowienia”. Osoby biorące udział w akcji – w tym zwycięzca konkursu – nauczą się zasad zdrowego odżywania, mówienia „nie”, dokonywania właściwych wyborów, zmienią nawyki, a także otrzymają pomoc i wsparcie w celu utrzymania motywacji na odpowiednim poziomie. Zyskają zdrowie, energię i znaczne podniesie się jakość ich życia.

Ponadto pacjenci będą mogli brać udział w spotkaniach Grupy wsparcia dla osób zmagających się z nadwagą „HARMONIA”, gdzie będą mogli wymieniać się doświadczeniami, dzielić sukcesami i czerpać inspirację do dalszego działania. Natomiast przed rozpoczęciem akcji zostaną zorganizowane warsztaty, na których dowiedzą się na czym polega proces odchudzania, jakie są jego etapy, jakie są najczęściej popełniane błędy i jak się ich ustrzec.

Po zakończeniu akcji pacjenci będą mogli kontynuować pracę w promocyjnej cenie (stały rabat w wysokości tylu procent ile kilogramów schudną w trakcie trzech miesięcy akcji).

radio-jura morela-fit

Kochani.. Drugie urodziny Moreli przeszły do historii 🙂 Cudowny czas z nieprzeciętnie pozytywnymi ludźmi...
Usłyszałam tak wiele ciepłych i wzruszających życzeń – za wszystkie z całego serca dziękuję.
Nie pozostaje nic innego jak tylko na koniec podsumować… Jest Bosko 🙂

1 13148477_976869815715321_1776573709_o 20160507_173935 20160507_173946 20160507_173955 20160507_174010 20160507_174022 SAM_1081 SAM_1095 SAM_1093 SAM_1088

Miło nam poinformować, że Centrum Kontroli Wagi MORELA – FIT istnieje już 2 lata!!!

Cieszymy się, że darzycie nas tak dużym zaufaniem. Cieszymy się, że jest Was z każdym miesiącem więcej i więcej. Dziękujemy!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych pacjentów mnóstwo prezentów i atrakcji przez cały maj. A oto szczegóły:

W każdy poniedziałek między 14.00 a 20.00 DNI OTWARTE w Morela – Fit. Wystarczy tylko przyjść. Oferujemy darmowe badanie i analizę składu ciała oraz konsultację dietetyczną.

W każdy czwartek od 17.30 do 19.00 warsztaty dietetyczne. Dowiesz się m. in. co jeść, żeby mieć więcej energii, jak zdrowo grillować, jak oczyścić swój organizm i zapobiegać gromadzeniu zanieczyszczeń. Nauczysz się jak planować i komponować posiłki, żeby zapewnić wszystkie niezbędne wartości odżywcze całej Twojej rodzinie, żeby było smacznie i zdrowo dla każdego. Tematy i szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych warsztatów będą publikowane na bieżąco. Śledźcie nasz funpage: www.facebook.com/morelafit oraz stronę internetową.
UWAGA!!! Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy tylko zapisać się: telefonicznie (730 740 138) lub poprzez facebook.

Ponadto na wszystkich nowych pacjentów, którzy zgłoszą się do gabinetu w maju br. czeka rabat 20% na wszystkie usługi Morela-Fit.

Przyjdź i sprawdź. To nic nie kosztuje.

Zapraszamy serdecznie!

seniorzy

W zeszły piątek odbył się wykład w Częstochowskim Centrum Seniora, pt ” Dieta jako profilaktyka chorób nowotworowych” Seniorzy aktywnie uczestniczyli w wykładzie deklarując natychmiastową zmianę przyzwyczajeń żywieniowych 🙂 Dziękujemy