Jak bardzo potrzeba wsparcia, akceptacji i zrozumienia już w początkowych etapie odchudzania wie każdy, kto choć raz próbował zredukować masę ciała.

Dlatego z myślą o wszystkich, którzy mają za sobą liczne próby redukcji masy ciała, z myślą o wszystkich, którym brakuje silnej woli i motywacji powstała Grupa wsparcia dla osób zmagających się z nadwagą „HARMONIA”.

„HARMONIA” to pierwsze w Częstochowie i jedyne zajęcia łączące w sobie elementy opieki indywidualnej, wsparcia grupowego oraz warsztatów z zakresu żywienia, budowania motywacji, pielęgnacji ciała oraz tematów pokrewnych.

Podczas zajęć będzie można podzielić się swoimi sukcesami ale również porażkami – uczestnicy grupy przy udziale prowadzących – wspólnie rozwiązywać będą wątpliwości i motywować się do dalszej pracy. Będzie to również czas relaksu, rozrywki, uśmiechu i dawki pozytywnej energii.

 

Z nami zrzucisz zbędne kilogramy, zyskasz poprawę zdrowia, energię do życia
i nowych przyjaciół!

 

Spotkania Grupy będą odbywały się raz w tygodniu i będą trwały 2 godziny zegarowe.

Podczas zajęć będziecie mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami z osobami borykającymi się z takimi samymi problemami. Dowiecie się dlaczego do tej pory nie udawało się i co zrobić, żeby tym razem osiągnąć sukces. Będziemy wspólnie pracować nad budowaniem silnej woli, motywacji, samoakceptacji i nabywaniem umiejętności niezbędnych do utrzymania odpowiedniej wagi, zdrowia oraz zadowolenia z życia.

A to wszystko pod opieką wykwalifikowanego psychodietetyka i coacha, a także przy udziale zapraszanych specjalistów z zakresu kosmetologii, aktywności fizycznej, stylistów i innych dziedzin.

Gwarantujemy zajęcia w niepowtarzalnej atmosferze akceptacji, wsparcia i zaufania.

 

W ramach zajęć każdy uczestnik otrzymuje:

- indywidualnie ułożoną dietę

- diagnozę przyczyn otyłości i identyfikację złych nawyków

- cotygodniową kontrolę wyników i analizę składu ciała

- komplet materiałów edukacyjnych oraz warsztatowych

- wsparcie i możliwość kontaktu ze specjalistą także poza spotkaniami grupowymi

- solidną porcję wiedzy, nowinek ze świata dietetyki i trendów kulinarnych

 

Pamiętaj nie jesteś Sama – z tej „podróży” możesz mieć jeszcze piękne wspomnienia i oddanych przyjaciół – Jeśli Tylko chcesz …

 Harmonia logo