21987_1088714607811749_4096423448599238727_n

Jestem założycielką Centrum Kontroli Wagi MORELA-FIT. Częstochowa to miasto, w którym pracuję jako dietetyczka. Jestem także dyplomowanym psychodietetykiem i coachem. Od wielu lat pasjonuję się żywieniem. Wiem, jak odpowiednia dieta potrafi skutecznie wpływać na samopoczucie. Zdrowa żywność, i prawidłowe odżywianie stały się tematami przewodnimi moich ostatnich lat życia. Udało mi się zredukować znacznie masę ciała i utrzymać rezultat na przestrzeni lat – jednak pamiętam jak duży wysiłek niosło za sobą „moje” odchudzanie, jak często brakowało mi motywacji do działania… Dzisiaj wiem, że atrakcyjny wygląd to nie tylko dieta i jadłospis.

Dobry dietetyk

To także dobry dietetyk, specjalista, który pomoże w walce z nadwagą. Teraz  wiem, żeby osiągnąć swój cel czyli atrakcyjny wygląd należy rozważyć różne aspekty; prawidłowe odżywianie, modelowanie sylwetki przez odpowiednio dobrany wysiłek fizyczny, zdrową żywność (nauka „dobrych” wyborów) a co najważniejsze wsparcie motywacyjne i trening akceptacji. Niezbędna jest także stała konsultacja z profesjonalistą. Dobry dietetyk to jeden z kluczy do osiągnięcia wymarzonego celu. Dziś pracując, jako dietetyczka, opierając się na zdobytym doświadczeniu, pomagam innym potrzebującym wsparcia i profesjonalnej pomocy. Wskazuję efektywne i skuteczne rozwiązania.

Ja kiedyś przeszłam tę drogę sama…  Teraz posiadając doświadczenie i wiedzę niezbędną do zachowania witalności, zdrowia i dobrego samopoczucia mogę przejść tę drogę z Tobą!!!!

Zapraszam, Częstochowa wita wszystkich potrzebujących pomocnej dłoni!

Jeśli chcesz – ja wiem jak….

Ada Jaśkiewicz

dietetyk, psychodietetyk
certyfikowany coach i trener

Ada Jaśkiewicz – ZnanyLekarz.pl