Miło nam poinformować, że Centrum Kontroli Wagi MORELA – FIT istnieje już 2 lata!!!

Cieszymy się, że darzycie nas tak dużym zaufaniem. Cieszymy się, że jest Was z każdym miesiącem więcej i więcej. Dziękujemy!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych pacjentów mnóstwo prezentów i atrakcji przez cały maj. A oto szczegóły:

W każdy poniedziałek między 14.00 a 20.00 DNI OTWARTE w Morela – Fit. Wystarczy tylko przyjść. Oferujemy darmowe badanie i analizę składu ciała oraz konsultację dietetyczną.

W każdy czwartek od 17.30 do 19.00 warsztaty dietetyczne. Dowiesz się m. in. co jeść, żeby mieć więcej energii, jak zdrowo grillować, jak oczyścić swój organizm i zapobiegać gromadzeniu zanieczyszczeń. Nauczysz się jak planować i komponować posiłki, żeby zapewnić wszystkie niezbędne wartości odżywcze całej Twojej rodzinie, żeby było smacznie i zdrowo dla każdego. Tematy i szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych warsztatów będą publikowane na bieżąco. Śledźcie nasz funpage: www.facebook.com/morelafit oraz stronę internetową.
UWAGA!!! Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy tylko zapisać się: telefonicznie (730 740 138) lub poprzez facebook.

Ponadto na wszystkich nowych pacjentów, którzy zgłoszą się do gabinetu w maju br. czeka rabat 20% na wszystkie usługi Morela-Fit.

Przyjdź i sprawdź. To nic nie kosztuje.

Zapraszamy serdecznie!